המומחים שלכם
למערכות חכמות לבית
בתחום AUDIO / VIDEO

אצלנו בשיגידר מתכננים, מייצרים ומתקינים מערכות קולנוע ביתי ומערכות מולטי רום, באיכות ובסטנדרט בלתי מתפשר ואקסקלוסיבי לווילות ולבתי יוקרה.

לשיחת ייעוץ מקצועית

השאירו פרטיכם ונשוב בהקדם!

השירותים
והמוצרים שלנו

השירותים והמוצרים שלנו

מאז הקמת החברה ב-1991, חברת שיגידר מהווה את המקום הנכון ביותר לתכנן ולרכוש מערכות קולנוע ביתי או מערכות שמע. חברתנו מספקת את המערכות האיכותיות ביותר בהתאמה אישית לוילות ובתי יוקרה.

קולנוע ביתי פרטי משלכם

קולנוע ביתי
פרטי משלכם

שבו תהנו מסרטים מבלי הפרעות של קהל רועש, זמנים ספציפים או זוויות צפייה גרועות. אתם תהנו מסרטים בסביבת צפייה מושלמת עם קולנוע ביתי פרטי מותאם אישית לצרכים שלכם במדויק.

למעלה מ-30 שנות ניסיון שאנו מובילים את תחום מערכות הקולנוע הביתיות ועכשיו, תוכלו גם אתם להעלות את הסרטים האהובים עליכם על מסך גדול ונוח עם סאונד סוחף ומדויק שמכניס אתכם היישר לתוך הסצנה. צפו במה שאתם רוצים, מתי שאתם רוצים, בדיוק כמו שחלמתם, בבית שלכם.

למה לבחור בשיגידר?

30 שנות ניסיון בתחום מערכות הקולנוע הביתי

אצלנו בשיגידר, חדשנות ומקצועיות הם שמות המשחק. אנו מתמידים ומשקיעים את מירב המאמצים בהובלת הענף, שמירה על המגמות העדכניות וחיבור אל הטכנולוגיה המודרנית ביותר הניתנת להשגה.
מתוך ערכים ואני מאמין של מקצועיות מיטבית, הבנה עמוקה של צרכי הלקוחות שלנו ויכולת לספק פתרונות מותאמים אישית בזמן אמת, שיגידר מיצבה את עצמה בחזית הטכנולוגית של השוק ובאה להנגיש רמת פתרונות חדשה מהקיים.

מהכוונה ויעוץ, להכנת תוכניות ועד אספקת הציוד והביצוע עצמו – שיגידר היא תחנת ה-ONE STOP SHOP בעבור כל תחום המתח הנמוך. עם ניסיון של מעל 30 שנים בתחום ועבודה עם אין ספור גופים (פרטים, מוסדיים, ציבוריים ועוד רבים).
אז שנתחיל את התכנון שלך?

לקוחות ממליצים

לשיחת ייעוץ מקצועית

השאירו פרטיכם ונשוב בהקדם!

לקוחות ממליצים

לשיחת ייעוץ מקצועית

השאירו פרטיכם ונשוב בהקדם!

This site is not a part of the Facebook website nor Facebook, Inc Additionally, this site is not endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is trademark of Facebook, Inc