למה אנחנו

החברה נוסדה על מנת לענות לצורך במערכות הגברה ומתח נמוך בצפון, הן למגזר הפרטי והן למגזר המוסדי. במהלך השנים התרחבה הפעילות לכל אזורי הארץ. בשיגידר מתכננים/מייצרים/מתקינים מערכות קולנוע ביתי בסטנדרט גבוה, חשמל חכם, מערכות שליטה על בית חכם, רמקולים, מקרנים, סטרימרים וציוד הגברה מקצועי, וכמובן תכנון וייצור תשתית וציוד לחדרי ישיבות. לצד כל אלו אלו גם מצלמות אבטחה CCTV IP תשתיות רשת, אינטרקום, אזעקה. התמחות מיוחדת עבור מערכות לבתי קפה, מסעדות ופרויקטים של מוסיקת רקע במרכזי קניות וקניונים. תמצאו אצלנו את כל האביזרים הנלווים ברמת האיכות הטובה ביותר, כבלים לרמקולים, מתלים למקרנים, אוזניות ועוד אביזרים כגון מתלים לרמקולים וריהוט לקולנוע ביתי.

בנוסף במקום מעבדה לתיקון כרטיסים אלקטרוניים, תיקון ספקי כח, תיקון ציוד הגברה ותיקון מערכות כריזה, תיקון מערכות הינע וציוד אלקטרוני מתקדם.

אנחנו גאים לשתף פעולה תוך תועלת הדדית עם הלקוחות הפרטיים שלנו וגם המוסדיים כגון: כתר פלסטיק, ישקר, רפא"ל, אלביט, אנרטק מערכות, אומדן מערכות, תשלובת מילואות, פלסגד, הכח הרב לאומי, בתי ספר, מועצות מקומיות וישובים קהילתיים, צה"ל, אופגל, נמיק למבדא, כרמוכרום ועוד רבים וטובים.

השקעה מתמדת בלימוד המגמות העדכניות, השתלמות אצל היצרנים והיבואנים השונים המיוצגים בשיגידר, יצירתיות והבנה עמוקה ויסודית של מערכות אלקטרוניות מתקדמות ותחום הסאונד מציבים את שיגידר בחזית הטכנולוגית לטובת הלקוחות.

כמעט 30 שנים מיום היווסדה ב-1991, חברת שיגידר מהווה את המקום הנכון לתכנן ולרכוש מערכת קולנוע ביתי, מערכת שמע לבית קפה ו/או מסעדה, בית חכם באמת, מערכת הגברה ומערכת כריזה, מצלמות אבטחה מקצועיות, אינטרקום ומערכת אזעקה, תכנון והקמה של תשתיות רשת. למעשה אנו בשיגידר מהווים one stop shop עבור כל תחום המתח הנמוך, הכוללת ייעוץ, תכנון, הכנת תוכניות וכתב כמויות, אספקת הציוד וביצוע.

אנו בשיגידר, מתגאים בהיותנו חברת אינטגרציה אודיו-ווידא/מתח נמוך מקצועית עבור הלקוח הביתי באותה המידה כמו ללקוח המוסדי. המטרה שלנו היא לייצר, לבחור ולהתאים ללקוח את המוצרים הטובים ביותר לתקציב שהוגדר, אצלנו תמצאו את המוצרים הטובים ביותר, ללא גימיקים, ללא ספינים, ללא "זבל" תוך הקפדה ומחשבה "כאילו" אנחנו רוכשים את המוצרים האלו עבורינו.

אנחנו לא "דוחפים" לכם מוצרים, אנחנו מסבירים את ההבדלים וסומכים על הלקוח הנבון שידע לבחור את הרצוי לו. כאשר אוהבים באמת את התחום המטרה היא להעניק ללקוח את חווית המוזיקה המספקת ביותר וחווית הקולנוע הביתי המספקת ביותר ואת מערכות האבטחה הנכונות ביותר.

אצלנו מקפידים על 100% מוצרים ואביזרים מקוריים
אחריות יבואן מקורית ורישום המוצר כנדרש
הכשרה מקיפה על המוצרים והקניית ידע
שרות טכני והדרכות לאחר מכירה ע"י בעלי מקצוע מיומנים
שאיפה מתמדת והתחייבות לשרות ותמיכה מעולים
אנחנו מעניקים שרות ותמיכה גם שנים לאחר השלמת הרכישה באותה הרצינות כמו שלפני הרכישה

האנשים מאחורי הדלפק

איוונה

קשרי לקוחות ומכירות

מאחורי כל עסק ישנה התשתית המנהלתית, המורכבת מהרבה דברים קטנים ולכאורה "אפורים" שבלעדיהם לא ניתן לקיים את העסק. כל אלו בטיפולה המסור של איוונה. בנוסף לאחריות על קשרי לקוחות ומכירות, אפשר להגיד שאיוונה היא המנוע של שיגידר.

שמואל

קשרי לקוחות ומכירות

מכירות מהמלאי ומכירות דלפק דורשות מהמוכרים ידע ומקצועיות ביחד עם אדיבות, סבלנות, ומכוונות לשירות הלקוח. בכל התכונות האלו התברך שמואל וזה ניכר ביחס החם שהוא מקבל מהלקוחות והעובדים האחרים גם יחד.בנוסף שמואל אחראי על קשרי לקוחות עם המפעלים והמוסדות במעבדה התעשייתית שלנו לתיקון כרטיסים אלקטרוניים.

רומן

יועץ הנדסי

מהנדס תואר שני עם ניסיון של 50 שנים בתעשייה המתקדמת ביותר בישראל, מומחה בעל שם עולמי בתחומו, תמיד שמח לעזור. עובד בשיגידר משנת 1993, כיום בגמלאות ומשמש רק במשרת יועץ הנדסי.

זאב

ראש צוות מעבדה

המיומנות ההנדסית שפרסמה את שמו בקרב הטכנאים במחלקת האלקטרוניקה והאלקטרו אופטיקה של צה"ל, באה לביטוי מלא בעבודתו בשיגידר בתיקון כרטיסים אלקטרוניים של מכונות מתקדמות, ספקי כח תעשייתיים ושלל מכלולים בתחום בקרת הינע. עשרות שנים בתחום ההגברה הפכו את מעבדת שיגידר ואת זאב בראשה למקום הנבחר ע"י המקצוענים לתיקון מגברים, מיקסרים, רמקולים מוגברים, מיקרופונים ושאר ציוד הגברה ותאורה. התמחות מיוחדת בתיקון והשבחת רמקולים "ישנים" ווינטאג' וציוד הגברה ווינטאג'.

אלכס

מייסד ובעלים

המייסד והבעלים, השלים את התמחותו ואהבתו בתחום ההגברה ע"י לימודים במגמת אלקטרוניקה בטכניון, במסלול הנדסאים. עוסק בתחום מעל 30 שנים. מערכות של שיגידר נמצאות בכל רחבי ישראל, אם זה בצבא, במפעלי ים המלח, בנתניה או מחצבות כפר גלעדי. אלכס אלון מקפיד תמיד "לעבור לצד הלקוח" על מנת להבין היטב את צרכיו ורצונו וכך שומר על אמינות גבוהה ביחד עם מקצועיות בלתי מתפשרת.