יעוץ מערכות קולנוע ביתי ומערכות הגברה

תכנון מערכת קולנוע ביתי, זה לא דבר מסובך מאוד אך יחד עם זאת דרוש ידע וניסיון כמו למעשה בכל תחום. האמרה "סוף מעשה מחשבה תחילה"  מאוד מתאימה במקרה של תכנון קולנוע ביתי כיוון שישנם אלמנטים שונים כמו רמקולים שקועים, רמקולים לגינה, חוטים לרמקולים, כבלי אודיו ווידאו, מיקום רמקולים באופן הטוב ביותר על מנת לקבל במת צליל מיטבית, סוג התעלות הנדרשות ועוד פרמטרים שונים ורבים שאם לא נטפל בהם בשלב התכנון, נפגע בהכנות שלנו ונצטרך לשבור/לחצוב/להתפשר/ לוותר  מאוחר יותר.

אדריכלים ומעצבי פנים מומחים בתחומם אבל לרוב לא מתמצאים בתכנון מערכות קולנוע ביתי או מערכות מוסיקת רקע או אפילו לא במערכות סטריאו כראוי. ברור שגם החידושים האחרונים בתחום המולטימדיה כמו מקרנים לקולנוע ביתי, מסכים, נגנים שונים, סטרימרים, רסיברים ועוד  מתעדכנים בקצב גבוה וצריך לעקוב אחרי זה.
כאן נכנסים לתמונה המומחים של שיגידר עם ניסיון עשיר מאוד בתכנון מערכות אקוסטיות, מערכות קולנוע ביתי, מערכות כריזה, ומערכות הגברה.אנו גאים לספק פתרונות טכנולוגיים ועיצוביים כבר בשלבים הראשונים של תכנון ועיצוב דירות, בתים פרטיים, משרדים ובניינים ציבוריים. שירותים אלו ניתנים ללקוחות פרטיים, אדריכלים ומעצבי פנים, וכמובן – ללקוחות עסקיים.

אנו נשמח לייעץ לכם ללא כל התחייבות מצדכם לגבי צרכי המולטימדיה שלכם, אם זה מיקום הרמקולים בחדר, רמקולים לתקרה או בתוך הקיר או אפילו איזה סוג מערכת לקנות.
במסגרת הייעוץ אנו מגיעים לבית הלקוח ובשילוב האדריכל / אחראי חשמל מתכננים את כל צרכי הבית, כולל שילוב עם מערכת מחשוב קיימת או עתידית, שליטה דרך טלפון ועוד.
אל תהססו לפנות לשיגידר לצורך יעוץ, אתם יכולים רק להרוויח מכך.

 

לנוחותכם מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם.

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם